HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU!

Hospic sv. Alžběty přIjme do svého kolektivu sociálního pracovníka na úvazek 1, 0 

Pracovní náplň: 

související s odborným sociálním poradenstvím (přímý kontakt s žadateli o službu, individuální plánování, vedení příslušné dokumentace) a s problematikou lůžkové části hospice (kontakt s rodinami pacientů, s hospitalizovanými pacienty kontakt s nemocničními zařízeními, řízení o příjmech, administrativní vedení agendy PNP, práce v multidisciplinárním týmu). 

Požadavky: 

vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. Zákon o sociálních službách, komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, schopnost empatie, schopnost týmové práce a kolegiálního přístupu, samostatnost, vhled do problematiky paliativní a hospicové péče vítán, výhodou znalost Standardů kvality sociálních služeb a řízení o PNP (ne podmínkou), práce s PC samozřejmostí. 

Nabízíme: 

hlavní pracovní poměr (1,0) - dostatečný čas na zaučení, adekvátní ohodnocení, stravenky, 25 dní dovolené, Sick days, práci v příjemném prostředí a kolektivu. 

Nástup možný ihned nebo po dohodě, strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 20.11.2018 na personalista@hospicbrno.cz .