HOSPIC SV. ALŽBĚTY HLEDÁ SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA A PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - ÚVAZEK 1,0 / VEDOUCÍ TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBY 

pracovní smlouva na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) 

Pracovní náplň: vedení týmu pečovatelů a zajištění chodu služby, sociální poradenství, přímý kontakt s žadateli o službu, stanovení a kontrola individuálních plánů klientů, provádění sociálního šetření, vedení příslušné dokumentace, problematika související s péčí v domácnostech - kontakt s rodinami klientů, rozpisy služeb a návštěv, evidence ukazatelů služby, jejich změny (práce v KISSoS, OK systém apod.). 

Požadavky: vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. Zákon o sociálních službách, komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, schopnost empatie, samostatnost, organizační schopnosti, zkušenost s vedením týmu výhodou, výhodou znalost Standardů kvality sociálních služeb, práce s PC samozřejmostí. 

Nabízíme: hlavní pracovní poměr (zástup za MD), adekvátní ohodnocení, stravenky, 25 dní dovolené, Sick days, práci v příjemném prostředí a kolektivu. 

Nástup: prosinec/leden. 

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 20.11.2018 na personalista@hospicbrno.cz 

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / DPP / 

Terénní odlehčovací služba. Práce převážně se seniory v jejich domácím prostředí. Flexibilní pracovní doba. Pracujeme v týdnu i o víkendu. Životopis posílejte na email: tos@hospicbrno.cz. Motivační dopis výhodou. 

Požadujeme: kurz pracovníka v sociálních službách/ zdravotnický asistent/sanitář (studenty), trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost prosti stresu, zdravotní způsobilost ochota učit se novým věcem, základní znalost práce s PC, ŘP skupiny B výhodou 

Nabízíme: stravenky, práci v příjemném kolektivu, možnost individuálního plánování služeb, teambuilding, firemní akce

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na personalista@hospicbrno.cz