Adventní čas

Přátelé,

pokud najdete v tom předvánočnm shonu chvíli na návštěvu vánočních trhů v centru města, neváhejte navštívit i naše propagační - hospicové stánky. Denně v níže uvedených termínech, v čase od 10 do 20. hodin!

Zelný trh: 24.11. - 7.12. 2017

Moravské náměstí: 10.12. - 23.12.2017

Dominikánské náměstí: 23.12.2017

Sortiment je převážně ručně vyráběn dobrovolníky hospice a najdou se tam i opravdu krásné kousky, které poskytli podporovatelé hospice přímo k prodeji. Nákupem výrobku v našem stánku podpoříte hospic téměř 100% částkou. Všechny příspěvky půjdou na obnovu lůžek našich oddělení a provoz hospice.

Kromě našich propagačních stánků můžete navštívit také stánek rádia Petrov, který sídlí na Moravském náměstí. Po jeho návštěvě na Vás dýchne krásná, vánoční nálada. Interieru stánku vévodí vánoční stromek a za ním jsou kasičky tří, vybraných neziskových organizací. Mezi nimi je i ta naše. Vhozením příspěvku pomůžete k nákupu polohovacího lůžka s laterární náklonem.

Abyste měli tu pořádnou vánoční náladu, po rozkliknutí odkazu se můžete začíst do vánočních novin rádia Petrov a dozvědět se také něco víc :-)

Touto cetou bychom rádi za celý kolektiv Hospice sv. Alžběty o.p.s. poděkovali městu Brnu za půjčení stánků, rádiu Petrov za možnost prezentace pod jejich hlavičkou a také všem dobrovolníkům hospice, kteří se na přípravách trhů podíleli a podílí. V neposlední řadě také podporovatelům, kteří dodali krásné, ruční výrobky právě na hospicový stánek. Jmenovitě:

Rosa Canina

Marie Jůdová z Hlinné